Turto draudimas

Šiuo metu vykstančia gyventojų turto draudimo akcija "Kartu su būsto draudimu - viena iš trijų dovanų!" pasinaudoti online kanale nėra galimybės, todėl kviečiame kreiptis į savo ERGO atstovą arba tel. 1887.

Plati draudimo apsauga
Jūsų poreikius atitinkantys draudimo variantai
Greitas ir paprastas nuostolių atlyginimas

Draudžiamo turto informacija

Draudimo pasirinkimas


Apibūdinkite draudžiamo objekto charakteristikas:
Jūs turite teisę nesutikti, kad Jums būtų taikomas tik automatizuotas duomenų tvarkymas. Tokiu atveju prašom pateikti ERGO Privatumo politikoje nurodytos formos prašymą. Jei pageidaujate individualaus draudimo pasiūlymo, prašom parašykite mums info@ergo.lt arba skambinkite tel. 1887.

Informuojame, kad draudėjai - fiziniai asmenys (vartotojai) draudimo sutartį, sudarytą naudojantis ryšio priemonėmis (internetu, telefonu, el. paštu ir kt.), turi teisę atsisakyti per 14 dienų nuo jos sudarymo dienos, išskyrus draudimo sutartis, kurių terminas trumpesnis nei 1 mėnuo arba pagal kurias yra gautas pranešimas apie draudžiamąjį įvykį. Daugiau informacijos, taip pat ir pavyzdinė sutarties atsisakymo forma skelbiama www.ergo.lt.

Pagalba:

Kainos garantija

Garantuojame, kad draudžiantis internetu Jums siūloma draudimo įmoka yra mažiausia siūloma įmoka ERGO draudimo bendrovėje

Saugumas

Duomenų saugumą ir ryšį užtikrina vienas pažangiausių saugumo sertifikatų. Visi Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi, laikantis teisės aktų reikalavimų.
Prašome palaukti... Prašome palaukti...