Privatumo politika

Slapukų naudojimas

Savo interneto svetainėje norime pateikti Jums pritaikytą informaciją ir funkcijas. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies) – maži tekstiniai dokumentai, turintys unikalius identifikacijos numerius, kurie yra perduodami iš interneto svetainės į Jūsų kompiuterį (įrenginį). Slapukus naudojame atpažindami Jus, kaip ankstesnį mūsų interneto svetainės lankytoją, ir rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir puslapiui tobulinti. 

  • _utma  - Fiksuoja lankomumo statistiką - 2 metai 
  • _utmb - Fiksuoja lankomumo statistiką - 30 minučių 
  • _utmc  - Fiksuoja lankomumo statistiką - iki naršyklės uždarymo 
  • _utmz - Fiksuoja lankomumo statistiką - 1 metai 
  • _insp  - Fiksuoja lankytojų elgseną  - 1 metai 
  • _ga  - Fiksuoja lankytojų elgseną  - 2 metai 

Duomenų saugumas

Bendrovėje yra įgyvendintos organizacinės ir techninės asmens duomenų apsaugos priemonės, siekiant apsaugoti asmens duomenis nuo neteisėto tvarkymo, sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, atskleidimo.  

Visi asmens duomenys, gauti naudojantis šiuo tinklalapiu, yra saugomi nuo jų platinimo ir naudojami pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatyme nustatytus reikalavimus.   

ERGO Insurance SE Lietuvos filialas ir ERGO Life Insurance SE yra registruotos Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos tinklalapyje (daugiau informacijos: www.ada.lt). 
 

> Grįžti į pradžią