Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

 Apsisaugokite nuo neplanuotų išlaidų

Visi žino, kad sveikata brangiausias turtas. Ypač gerai žino tie vidutiniškai 44 Lietuvos gyventojai, kurie statistiškai kas valandą patiria traumas ir apsinuodijimus. Neįmanoma 100 % apsisaugoti nuo įvairiausių nemalonių netikėtumų, bet galima pasirūpinti finansine parama jiems nutikus.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteiks Jums finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia, t.y. kai dėl nelaimingo atsitikimo padaroma žala Jūsų ar Jums artimo asmens sveikatai, kai netenkama darbingumo ar nelaimingas atsitikimas tampa mirties priežastimi.

 

Siūlome apsidrausti nuo šių pagrindinių rizikų:

  Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo

Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama sutarties sudarymo metu pasirinkta vienkartinė išmoka.

  Kaulų lūžiai

Lūžus kaului, išmokos dydis priklauso nuo to, kuris kaulas lūžęs ir pasirinktos draudimo sumos.

Neįgalumas  Neįgalumas

Siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu, todėl draudimo išmokos yra mokamos esant net menkam organų funkcijų sutrikimui.

  Laikinas neįgalumas

Išmoka mokama išnirus sąnariams, sužalojus minkštuosius audinius, apsinuodijus maistu, plyšus meniskui, sausgyslei ar raiščiui, patempus raiščius.

 

Kodėl verta rinktis ERGO draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

  Apsaugos galiojimo teritorija ir ribos

Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje. Draudimo apsauga galioja 24 val. per parą.

  Sumų draudimas

Asmuo gali būti apdraustas pagal keletą draudimo sutarčių. Įvykus nelaimingam atsitikimui, draudimo išmoka bus mokama pagal kiekvieną galiojančią draudimo sutartį.

  Apsauga laisvalaikiu

Laisvalaikiu draudimo apsauga galioja sportuojant, žaidžiant krepšinį ar futbolą (nedalyvaujant varžybose), važiuojant motociklu ir pan.. Laisvalaikio slidinėjimas yra apdraudžiamas be papildomos įmokos.

  Smulkios traumos, erkinis encefalitas, Laimo liga

Draudimo išmokos yra mokamos smulkių traumų bei erkinio encefalito ir Laimo ligos atvejais. Laimo ligos atvejais draudimo išmoka yra mokama, nepaisant to fakto, ar apdraustasis gulėjo ligoninėje, ar ne.

 

 

 

Draudimo taisyklės ir sąlygos:

Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų draudimo taisyklės (galioja nuo 2016-05-09)

 

> Grįžti į pradžią