Kelionės laikas

Laikotarpis: 7 d.
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +


Jūs turite teisę nesutikti, kad Jums būtų taikomas tik automatizuotas duomenų tvarkymas. Tokiu atveju, prašom pateikti ERGO Privatumo politikoje nurodytos formos prašymą. Jei pageidaujate individualaus draudimo pasiūlymo, prašom parašykite mums info@ergo.lt arba skambinkite tel. 1887.

Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime, siekdami įvertinti draudimo riziką, pateikti Jums draudimo pasiūlymą ir/ ar sudaryti su Jumis draudimo sutartį. Daugiau informacijos apie mūsų atliekamą asmens duomenų tvarkymą galite rasti svetainėje www.ergo.lt patalpintoje ERGO Privatumo politikoje.

Informuojame, kad draudėjai - fiziniai asmenys (vartotojai) draudimo sutartį, sudarytą naudojantis ryšio priemonėmis (internetu, telefonu, el. paštu ir kt.), turi teisę atsisakyti per 14 dienų nuo jos sudarymo dienos, išskyrus draudimo sutartis, kurių terminas trumpesnis nei 1 mėnuo arba pagal kurias yra gautas pranešimas apie draudžiamąjį įvykį (negalioja kelionių, bagažo ir panašioms draudimo sutartims, kurių terminas trumpesnis nei 30 dienų). Daugiau informacijos, taip pat ir pavyzdinė sutarties atsisakymo forma skelbiama www.ergo.lt.

Prašome palaukti... Prašome palaukti...