Kelionių draudimas

Įsigiję šį draudimą galėsite saugiai keliauti žinodami: gydymą užsienyje apmokės draudimo bendrovė.

Išvengsite neplanuotų išlaidų kelionėje
Konsultacija ir įvykio registravimas telefonu 24 val. per parą
Atlyginamos būtinosios medicinos paslaugų ir repatriacijos išlaidos ūmaus sveikatos sutrikimo ir (ar) mirties dėl susirgimo COVID-19 atveju iki 50 000 EUR.

Kelionės laikas

Laikotarpis: 7 d.
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +


Jūs turite teisę nesutikti, kad Jums būtų taikomas tik automatizuotas duomenų tvarkymas. Tokiu atveju, prašom pateikti ERGO Privatumo politikoje nurodytos formos prašymą. Jei pageidaujate individualaus draudimo pasiūlymo, prašom parašykite mums info@ergo.lt arba skambinkite tel. 1887.

Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime, siekdami įvertinti draudimo riziką, pateikti Jums draudimo pasiūlymą ir/ ar sudaryti su Jumis draudimo sutartį. Daugiau informacijos apie mūsų atliekamą asmens duomenų tvarkymą galite rasti svetainėje www.ergo.lt patalpintoje ERGO Privatumo politikoje.

Informuojame, kad draudėjai - fiziniai asmenys (vartotojai) draudimo sutartį, sudarytą naudojantis ryšio priemonėmis (internetu, telefonu, el. paštu ir kt.), turi teisę atsisakyti per 14 dienų nuo jos sudarymo dienos, išskyrus draudimo sutartis, kurių terminas trumpesnis nei 1 mėnuo arba pagal kurias yra gautas pranešimas apie draudžiamąjį įvykį (negalioja kelionių, bagažo ir panašioms draudimo sutartims, kurių terminas trumpesnis nei 30 dienų). Daugiau informacijos, taip pat ir pavyzdinė sutarties atsisakymo forma skelbiama www.ergo.lt.

Pagalba:

Kainos garantija

Garantuojame, kad draudžiantis internetu Jums siūloma draudimo įmoka yra mažiausia siūloma įmoka ERGO draudimo bendrovėje

Saugumas

Duomenų saugumą ir ryšį užtikrina vienas pažangiausių saugumo sertifikatų. Visi Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi, laikantis teisės aktų reikalavimų.
Prašome palaukti... Prašome palaukti...