Dažnai užduodami klausimai

Gavau taisykles į el. paštą, kur dokumentai?

 Po Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) įsigaliojimo, siekdami užtikrinti savo klientų asmens duomenų apsaugą, po sutarties sudarymo siunčiame informacinio pobūdžio el. laišką su atitinkamo draudimo taisyklėmis ir nuoroda į ERGO savitarnos platformą, kur galite rasti, peržiūrėti ir atsispausdinti savo draudimo sutartis.

Ką daryti, jeigu gavau draudimo dokumentus su klaidingai nurodyta informacija apie draudėją/ mokėtoją (adresas, telefono numeris ir pan.)?

Gavus draudimo dokumentus su klaidingai nurodyta informacija maloniai prašome skambinti bendruoju ERGO telefono numeriu 1887 arba rašyti el. paštu info@ergo.lt. Dokumentai bus pakoreguoti ir juos galėsite rasti ERGO savitarnos paskyroje.

Ką daryti, jeigu nurodžiau klaidingą draudimo sutarties galiojimo pradžios datą ir noriu ją pakeisti?

Dėl draudimo sutarties datos pakeitimo maloniai prašome skambinti bendruoju ERGO telefono numeriu 1887 arba rašyti el. paštu info@ergo.lt. Atsakingas ERGO darbuotojas suteiks reikiamą informaciją dėl draudimo sutarties galiojimo pradžios datos pakeitimo.

Ar sudarius Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartį internetu gausiu „žaliąją kortą“ (tarptautinį transporto priemonės draudimo liudijimą)? Ar ji yra mokama?

Sudarius TPVCAP draudimo sutartį internetu, „žaliąją kortą“ galite atsiimti artimiausioje ERGO Insurance SE atstovybėje. Su savimi reikėtų turėti draudimo liudijimą. Jeigu transporto priemonė nėra/ nebus eksploatuojama Ispanijos Karalystėje, Airijoje, Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje, Norvegijos Karalystėje, žalioji korta yra išduodama nemokamai.

Ar draudimo dokumentai, kuriuos gausiu el. paštu yra oficialūs?

Taip, dokumentai, kurie yra siunčiami Klientams el. paštu, yra oficialūs.

Per kiek laiko draudimo dokumentai yra atsiunčiami el. paštu?

Sudarius draudimo sutartį internetu, draudimo dokumentai išsiunčiami per 15 – 20 min. Bet jei apmokėjimą už sutartį atlikote pasirinkdami mokėjimo būdą „Pavedimu“ – laukiame papildomos informacijos iš Jūsų (banko pavedimo kopijos) ir sutartis bus atvaizduojama savitarnos erdvėje gavus šią informaciją

Sudarant Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartį internetu kieno vairavimo stažą turėčiau nurodyti, jeigu transporto priemonės savininkas neturi vairuotojo pažymėjimo?

Jeigu transporto priemonės savininkas neturi teisės vairuoti transporto priemonę, laukelyje „Vairavimo stažas“ reikėtų nurodyti mažiausią vairavimo stažą turinčio asmens vairuotojo pažymėjimo išdavimo datą.

Ar „žaliąją kortą“ (tarptautinį transporto priemonės draudimo liudijimą) gali atsiimti kitas asmuo, ne draudėjas?

Taip, „žaliąją kortą“ gali atsiimti ir kitas asmuo. Tokiu atveju su savimi būtina turėti draudimo liudijimą.

Ar galima sudaryti kelionių draudimo sutartį internetu jau išvykus iš Lietuvos?

Kelionių draudimo sutarties internetu jau išvykus iš Lietuvos sudaryti negalima.

Per kokius bankus galiu atlikti mokėjimą, draudžiantis internetu?

Draudžiantis internetu mokėjimas gali būti atliktas per šiuos bankus: Swedbank, Seb, Danske, Luminor, Šiaulių bankas.

Ar pateikiama informacija yra saugi? Ar kiti pašaliniai asmenys gali matyti mano informaciją?

Jūsų pateikiama informacija yra saugi. Visi asmens duomenys, gauti naudojantis šiuo tinklapiu, yra saugomi nuo jų platinimo ir naudojami pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme nustatytus reikalavimus. Pašaliniai asmenys nemato Jūsų pateiktos informacijos.

Kaip sužinoti kokia nuolaida man buvo pritaikyta draudžiantis internetu?

Draudžiantis internetu nuolaida yra pritaikoma automatiškai, suvedus reikiamus duomenis įmokos apskaičiavimui.

Ką daryti, jeigu nurodžiau klaidingą el. pašto adresą?

Nurodžius klaidingą el. pašto adresą, maloniai prašome informuoti draudimo bendrovę bendruoju ERGO telefono numeriu 1887 arba el. paštu info@ergo.lt, nurodant draudėjo vardą, pavardę ir teisingą el. pašto adresą.

Jei aš mokėtojas, ar galiu gauti draudimo dokumentus?

Pagal BDAR informaciją apie draudimo sutartį ir prieiga prie draudimo sutarties yra suteikiama tik draudėjui. Mokėtojui informacija apie draudėjo sutartis gali būti suteikia tik rašytinio įgaliojimo pagrindu.