Vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas

Jei dėl Jūsų kaltės įvykus eismo įvykiui nukentėtų kiti asmenys ar jų turtas, žalą atlyginsime mes.

Įsigalioja praėjus 1 val. po apmokėjimo
Draudimo trukmė nuo 1 mėn.
Draudimo dokumentus iš karto matysite savo ERGO savitarnos paskyroje
LT
Draudimo įmoka paskaičiuota taikant automatizuotą sprendimų priėmimo būdą ir galioja iki 2023-12-05 24:00 val. Jūs turite teisę nesutikti, kad Jums būtų taikomas tik automatizuotas duomenų tvarkymas. Tokiu atveju, prašom pateikti ERGO Privatumo politikoje nurodytos formos prašymą.

Informuojame, kad jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime, siekdami įvertinti draudimo riziką, pateikti jums draudimo pasiūlymą ir/ ar sudaryti su jumis draudimo sutartį. Išsamiau apie mūsų atliekamą asmens duomenų tvarkymą galite rasti svetainėje www.ergo.lt, ERGO Privatumo politikoje. Jei pageidaujate individualaus draudimo pasiūlymo, prašom parašykite mums info@ergo.lt arba skambinkite tel. 1887.

Draudėjai - fiziniai asmenys (vartotojai) draudimo sutartį, sudarytą naudojantis ryšio priemonėmis (internetu, telefonu, el. paštu ir kt.), turi teisę atsisakyti per 14 dienų nuo jos sudarymo dienos, išskyrus draudimo sutartis, kurių terminas trumpesnis nei 1 mėnuo arba pagal kurias yra gautas pranešimas apie draudžiamąjį įvykį. Daugiau informacijos, taip pat ir pavyzdinė sutarties atsisakymo forma skelbiama www.ergo.lt.

DĖMESIO: su Žalia kortele draudimo apsauga negalioja Rusijos Federacijos ir Baltarusijos teritorijoje.


Pagalba:

Kainos garantija

Garantuojame, kad draudžiantis internetu Jums siūloma draudimo įmoka yra mažiausia siūloma įmoka ERGO draudimo bendrovėje

Saugumas

Duomenų saugumą ir ryšį užtikrina vienas pažangiausių saugumo sertifikatų. Visi Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi, laikantis teisės aktų reikalavimų.
Prašome palaukti... Prašome palaukti...