Prašome palaukti Prašome palaukti

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Pagal Asmens civilinės atsakomybės draudimo taisykles Nr. 025 (galioja nuo 2022 07 15).

Šis draudimas leis jums jaustis saugiai ir padengs finansinius nuostolius dėl jūsų, jūsų šeimos nario, augintinio ar su jūsų būstu susijusių priežasčių netyčia padarytos žalos kitam asmeniui ar jo turtui.

Apdrausta visos šeimos atsakomybė
Apsauga dėl visų būstų valdymo
Apsauga važinėjant dviračiu, paspirtuku ir pan.
370

Pasirinkite tinkamiausią draudimo pasiūlymą:
Draudimo rūšis: Minimalus
Draudimo suma: 10 000 Eur
Išskaita: 30 Eur
Draudimo teritorija: Lietuva
Metinė įmoka: Minimalus
Draudimo rūšis: Optimalus
Draudimo suma: 30 000 Eur
Išskaita: 30 Eur
Draudimo teritorija: Europa
Metinė įmoka: Optimalus
Draudimo rūšis: Individualus
Metinė įmoka: Skaičiuoti
Jūs turite teisę nesutikti, kad Jums būtų taikomas tik automatizuotas duomenų tvarkymas. Tokiu atveju prašom pateikti ERGO Privatumo politikoje nurodytos formos prašymą. Jei pageidaujate individualaus draudimo pasiūlymo, prašom parašykite mums info@ergo.lt arba skambinkite tel. 1887.

Informuojame, kad draudėjai - fiziniai asmenys (vartotojai) draudimo sutartį, sudarytą naudojantis ryšio priemonėmis (internetu, telefonu, el. paštu ir kt.), turi teisę atsisakyti per 14 dienų nuo jos sudarymo dienos, išskyrus draudimo sutartis, kurių terminas trumpesnis nei 1 mėnuo arba pagal kurias yra gautas pranešimas apie draudžiamąjį įvykį. Daugiau informacijos, taip pat ir pavyzdinė sutarties atsisakymo forma skelbiama www.ergo.lt.

Susisiekite:

Apmokėjimas

ERGO Lietuvoje įvertinta „Best Buy“ apdovanojimu už geriausią kainos ir kokybės santykį turto ir transporto draudimo srityse (Best Buy Award, 2015/2016).

Saugumas

Duomenų saugumą ir ryšį užtikrina vienas pažangiausių saugumo sertifikatų. Visi Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi, laikantis teisės aktų reikalavimų.